Fabryka reklamy/Montaże

Oklejanie witryn i samochodów – fabryka i montaże reklam

Od wielu lat wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu i zapewne każda firma zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest każda odpowiednio prowadzona kampania. ADVMEDIA działa jako fabryka reklamy, która dba o identyfikację wizualną Państwa firmy. Wykonujemy liczne montaże reklam, starając się, by działalność naszych klientów była jak najlepiej widoczna w przestrzeni publicznej (np. przez tanie banery, billboardy czy też inne formy reklamy wielkoformatowej). Zapewniamy pomoc, która oparta jest na rozbudowanej specjalistycznej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu, zdobytym w branży.

Zakres wykonywanych działań

U nas możecie Państwo zaopatrzyć się m.in. w:

  • Litery przestrzenne 3D – jedna z tych form reklamy, które zawsze robią duże wrażenie. Proponujemy pomoc nie tylko w samym wykonaniu liter, ale także przy wyborze ich kolorystyki i kształtu.
  • Kasetony – dekoracja sufitów nie będzie dla nas dużym wyzwaniem. Gwarantujemy pomoc w zakresie dekorowania wnętrza według Państw indywidualnych preferencji.
  • Oklejanie witryn – każda osoba, która prowadzi określoną działalność, chce, żeby jej oferta produktów i usług była widoczna dla zwykłych przechodniów, teoretycznie niezwiązanych z branżą. Oklejanie witryn i jednocześnie oznakowanie biura, wykonywane przez ADVMEDIA, daje taką możliwość. Wykorzystujemy do tego celu folie okienne one way vision.
  • Oklejanie samochodów – reklama ruchoma to nie tylko krótkie filmiki, za których wyemitowanie trzeba niekiedy dużo zapłacić. Nasza firma zajmuje się także promowaniem działalności przez oklejanie samochodów. Zachęcamy do pytania o szczegóły – oklejanie wykonujemy z wykorzystaniem folii okiennych one way vision.
  • Pieczątki – spersonalizowane pieczątki to niezbędnik dla każdej osoby z mocą decyzyjną. Przygotujemy dla Państwa indywidualne produkty.

Przedstawione formy reklam to tylko część naszych możliwości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i zaczerpnięcia informacji o pozostałych.