Park Maszyn

Park maszyn drukarni wielkoformatowej

EFI VUTEk® GS3250LX to nowy atramentowy ploter z „zimnym” suszeniem UV LED, o wydajności przemysłowej, w pełni wyposażony, przyjazny dla środowiska naturalnego.

Mistral 1650 to laminator na zimno z górnym wałkiem grzejnym do max 60º C (temperatura regulowana w zakresie 30º C do 60º C z krokiem co 5ºC.
Przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników pod względem jakości i wydajności.
Prędkość laminowania od 0,3 mb/min do max 6,2 mb/min (płynna regulacja prędkości).
W standardzie automatyczna nawijarka na zalaminowane prace.

MIMAKI JV33 – Ploter Mimaki JV33 o szerokości 160cm pozwala stworzyć wydruki wielkoformatowe o fotograficznej jakości.

urzadzenie-do-grawerowania-laserowego

LASER – tniemy i grawerujemy ploterem laserowym renomowanej firmy TROTEC.

PLOTER FLORA LJ3204P – drukujemy przy pomocy nowoczesnego plotera FLORA, który zapewnia najwyższa jakość wydruków do 310 cm oraz dużą szybkość pracy.

PLOTER TNĄCY – wycinamy ploterem tnącym litery z folii ploterowych i drukowane naklejki „po obrysie”.

Plotery termiczne MegaBlock to urządzenia sterowane komputerem służące do wycinania dowolnych kształtów w ekspandowanych i ekstrudowanych styropianach. Elementem tnącym jest rozgrzany drut oporowy poruszający się w płaszczyznach X i Y dzięki mikroskokowym silnikom kontrolowanym przez komputer. Dzięki temu uzyskuje się wyjątkową precyzję przy wysokiej prędkości cięcia. Kontrola precyzji pozwala wyciąć niemalże dowolne kształty pod warunkiem, iż ich grubość odpowiada grubości użytego materiału. Poprzez zaprojektowanie i wycięcie kilku rzutów danego obiektu możliwe jest uzyskanie bardzo skomplikowanych kształtów 3D.

Ploter frezujący CNC 2030 ATC to precyzyjna maszyna skonstruowana w Polsce, służy do obróbki wielu materiałów inżynierskich tj:
drewna, drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF, OSB itd.) , tworzyw sztucznych (plexi, PCV, HPL itd.), kompozytów (dibond, carbon, alucobond), metali miękkich itp.