Park Maszyn

Park maszyn w drukarni wielkoformatowej

W trosce o to, by nasi klienci mieli dostęp do produktów najwyższej jakości, korzystamy z profesjonalnych urządzeń najnowszej generacji. Zachęcamy do sprawdzenia parku maszyn naszej drukarni wielkoformatowej.

EFI VUTEk® GS3250LX

Jest to nowy model atramentowego plotera z „zimnym” suszeniem UV LED. Do jego zalet można zaliczyć wydajność na poziomie przemysłowym, pełne wyposażenie, a także fakt, że nie szkodzi środowisku naturalnemu.

Mistral 1650

Urządzenie to jest laminatorem na zimno, posiadającym górny wałek grzejny do 60ºC max (istnieje możliwość regulowania temperatury od 30 do 60ºC, z krokiem co 5ºC). Wyprodukowany został z myślą o tych najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują jakości i wydajności. W przypadku Mistrala 1650 prędkość laminowania waha się w przedziale od 0,3 mb/min do 6,2 mb/min. Istnieje możliwość płynnego jej regulowania. W standardzie znajduje się automatyczna nawijarka na zalaminowane prace.

Mimaki JV33

Sprzęt ten (160 cm szerokości) umożliwia użytkownikom tworzenie druków wielkoformatowych w fotograficznej jakości.

urzadzenie-do-grawerowania-laserowego

Laser

ADVMEDIA do wykonywania zleceń wykorzystuje laser. Tniemy i laserujemy przy użyciu sprzętu renomowanej firmy Trotec.

Ploter Flora LJ3204P

Urządzenie to daje nam możliwość drukowania z najwyższą jakością druku do 310 cm, a jego plusem jest także duża szybkość pracy.

Ploter tnący

Umożliwia dokładnie wycinanie liter z folii ploterowych, a także drukowanych naklejek „po obrysie”.

MegaBlock

Jest to ploter termiczny sterowany komputerem. Wykorzystywany jest on do wycinania bardzo zróżnicowanych, dowolnie wybranych wzorów w ekspandowanych i ekstrudowanych styropianach. Ważny w tym przypadku jest element służący do cięcia, którym jest rozgrzany druk oporowy. Porusza się on na dwóch płaszczyznach dzięki mikroskopowym silnikom, które kontrolowane są przez komputer. Umożliwia to uzyskanie bardzo wysokiej precyzji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej prędkości cięcia. Pozwala to jego użytkownikom na wycinanie dowolnych kształtów (ważna w tym przypadku jest jedynie grubość użytego materiału). Poprzez zaprojektowanie i wycięcie kilku rzutów danego obiektu możliwe jest uzyskanie bardzo skomplikowanych kształtów 3D.

CNC 2030 ATC

To bardzo precyzyjny ploter frezujący, który został wyprodukowany w Polsce. Urządzenie służy do profesjonalnej obróbki wielu materiałów inżynierskich, w tym: drewna, wszelkich produktów drewnopochodnych (płyty wiórowej, MDF, OSB itd.), zróżnicowanych tworzyw sztucznych (plexi, PVC, HPL itd.), kompozytów (dibond, carbon, alucobond), metali miękkich itp.